Dzień Patrona w SP1 w Sianowie

Dnia 6 maja mieliśmy przyjemność uczestniczyć w ważnym święcie Szkoły Podstawowej nr 1 w Sianowie. Tego dnia urodził się bowiem patron szkoły Jan Bytnar (pseudonim „Rudy”). Uroczystość rozpoczęła się apelem oraz odśpiewaniem hymnu Państwowego jak i szkolnego. Następnie pomogliśmy dzieciom w zorganizowanych przez nauczycieli warsztatach tematycznych oraz wielkiej grze planszowej, której pole gry wzorowane było na symbolu Polski Walczącej. Na zakończenie uroczystości dostaliśmy pamiątkowe tarcze z 70 lecia szkoły jak i zostaliśmy zaproszeni na ognisko z kiełbaskami. Dziękujemy dyrekcji szkoły za zaproszenie oraz mamy nadzieję, że widzimy się na kolejnej rocznicy narodzin Rudego!

Zdjęcia pochodzą z oficjalnej strony SP1
http://www.sianow.pl/pl/news/dzień-patrona-w-sp1-w-sianowie

sianow